תוכנית הליווי NomadElite

להקים עסק רווחי אונליין המבוסס על הידע והתשוקה שלך, שיאפשר לך לעבוד מכל מקום בעולם ולהפוך לנווד דיגיטלי תוך 90 יום

במהלך התוכנית אלווה אותך צעד אחר צעד:

התוכנית היא 100% פרקטית והמטרה: לצאת בסיומה עם עסק אונליין מוכן ועובד!

DSC05236

איך מתנהלת התוכנית?

מה מספרים בוגרי התוכנית?

"לתוכנית של שגיא הגעתי במקרה.
ידעתי שאני רוצה לפתוח עסק, אבל זה לא היה בר השגה מבחינתי באותו זמן.
לא היו לי את הידע הדרוש, את הכלים ואת ההבנה שאני יכולה לעשות את זה.
שגיא העביר אותי תהליך, שבסופו הבנתי בדיוק מה אני יכולה לתרום לעולם, מה אני אוהבת, מהם נקודות החוזק שלי ואיך להעביר אותם הלאה ולגעת באנשים.
לפני התוכנית בחיים לא הייתי חושבת לכתוב פוסטים ולשתף במה שיש לי להגיד לעולם. בעקבות התהליך זה זרם ממני באופן טבעי. לא ידעתי כלום על שיווק, מכירות, כתיבת תוכן או איך להגיע לקהל היעד שלך. או מה זה בכלל קהל יעד..
מה שאהבתי בתוכנית של שגיא זה את האותנטיות שלו, את האכפתיות האמיתית ואת ההכלה. הוא דאג לשאול אותי תמיד איך אני מתקדמת ועזר לי בכל דבר.
הוא שם דגש חשוב על כלים רגשיים שחשובים כדי להתקדם.
ובכלל כל אווירת הלימוד הייתה מאוד טובה, נוחה ומקדמת.
אם מישהו מכם רוצה לעשות פריצת דרך משמעותית בחיים שלו בתחום הזה ולתרום יותר ערך לעולם, לגמרי הייתי ממליצה על התוכנית של שגיא :)"
שלי אופלטקה
"אני אומר בכנות שפתחתי את טופס ההרשמה לשיחת ייעוץ פעמיים שלוש, מילאתי אותו וכל פעם שהגעתי להאם יש לך משאבים (זמן וכסף) נרתעתי וסגרתי את הטופס. אחרי שנחשפתי לעוד תוכן שפורסם בעמוד של שגיא פתחתי שוב את טופס ההרשמה והפעם החלטתי שלא משנה מה, אני רושמת כן.
אם חשוב לי להצליח, אם אני רוצה להקים עסק אני צריכה לדעת להתחייב, ללמוד ממישהו מקצועי שיש לו ניסיון, לקחת סיכונים ולקפוץ למים-וזה השתלם.
גם היה לי המזל להשתתף בקורס הפיילוט שהמחיר שלו היה מעולה, גם זמן ההשקעה, התוכן שקיבלתי ושיעורי הבית לגמרי היו ניתנים לביצוע, הכל חולק לצעדים קטנים שביחד התחברו לדבר גדול.
היום אני מרגישה שאני לגמרי יכולה לעשות את זה ולא רק זה, העסק שלי יהיה מדהים, יעזור לאנשים ויאפשר לי לממש את השליחות שלי בעולם הזה ויגיע בדיוק למי שצריך.
אני ממליצה בחום מהמון סיבות 🙂 האהובות עליי הן היחס האישי, התחושה ששגיא הוכיח את עצמו ונתן לי את ההרגשה שחשוב לו שאני אצליח, נתן מענה ועצה בכל זמן והקיף אותי בסביבה תומכת ובגישה לכל המידע שהייתי צריכה. לכו על זה!"
ליטל טימיאנסקי
את שגיא פגשתי בקופנגן בתקופה שבה העסק שלי היה בתחילת דרכו. שגיא הציע לי ליווי ותמיכה בכל הנוגע להקמת קורס קבוצתי אונליין.

מיד כשהתחלנו לעבוד יחד ראיתי שיפור ניכר בגישה שלי, המיינדסט השתנה לחלוטין. ממקום של מה צריך לעשות, התחלתי ליצור שירותים ממקום של רצון ותשוקה אמיתית לעסק שלי.
שגיא הכיל את החששות שהיו לי, נתן המון תמיכה ומעטפת של הבנה ועידוד, כזו שגרמה לי להשראה ויצירה.

מאז ההדרכה של שגיא העסק שלי צמח וגדל מאד, כאשר השינוי העיקרי היה ב 2 מישורים : תמחור השירותים ואיכות הפניות / לידים שהגיעו.

שגיא מקצועי מאד, מעניק בסיס יציב וחזק מאד לעסק, נותן יד בכל השלבים, מכיל את הפחדים שעולים בדרך ומאפשר לרוץ קדימה בתחושת ביטחון. השינויים שהתרחשו בחיי מאז הליווי של שגיא עמוקים מאד והם בכל הרבדים. אני ממליצה בחום לקבל הכוונה והדרכה משגיא, אתה עובד ונותן מכל הלב והנשמה וזה הורגש בכל שלבי התהליך. תודה על הכל ❤🙏
לאה אלט

המודולים בתוכנית:

ממליצה בחום על תוכנית הליווי של שגיא להקמת עסק באונליין, שמחה שהצטרפתי לתוכנית ולקחתי חלק, התכנים איכותיים חדשניים ומלאים בערך, הליווי הצמוד והזמינות הם priceless.
הבטחון שקיבלתי בתהליך וההכוונה משמעותיים לא פחות.
כעת אני בדרך ובכיוון לממש את החלום שלי, לעסוק במה שאני אוהבת עם הרבה נתינה ועזרה לאחרים וסיפוק, ובנוסף גם להרוויח מזה.
לא מדובר בעוד קורס דיגיטלי של שיווק שותפים, שהוצאתי ים כספים על כאלה שזרקתי לפח ושלא הובילו אולי לשום מקום אלא בתוכנית ליווי צמודה ואיכותית.
ממליצה בחום, תודה לך שגיא ובהצלחה✨🙏🏻
מור הלוי
ללמוד משגיא זו זכות גדולה שלא כדאי לפספס!!
ממליצה בחום על הקורס שבנוי באופן מרתק, מקצועי ופרקטי!
התכנים מוסברים בפשטות, שגיא זמין ועונה על שאלות והכי חשוב זו ההרגשה שיש מישהו לצידך שבאמת אכפת לו והוא נותן את הלב והנשמה !
כל כך מדהים ללמוד ממישהו שגם יש לו תשוקה לראות אותך פורח וגם ממישהו שהוא מעין שופע של ידע ששווה זהב בתחום .
תודה שגיא ❤️🙏🏻
ספיר שני
זכיתי להיות חלק מתוכנית ליווי הקבוצתי של שגיא, קורס מאוד מעניין ופרקטי שקיבלתי ממנו המון ערך וידע.
משבוע לשבוע שגיא מלמד וגם עוזר להעלות את המוטיבציה ולשבור אמנות מגבילות שמונעים מאיתנו להתחיל ולהצליח.
הזמינות, אכפתיות ותמיכה שלו לאורך כל הדרך באמת מעל ומעבר.
שגיא מורה מעולה וממליצה בחום ללמוד ממנו ❤️
דליה קמבל

שגיא, יש לי שאלה...

האם התוכנית מתאימה לכל אחד?

כן, אם יש לך את הרצון והזמן להשקיע התוכנית היא בשבילך. בשיטה שאנו לומדים בתוכנית כל אחד יכול למצוא לעצמו נישה יחודית בה יוכל להקים עסק ולמתג עצמו כמומחה.

אין לי שום רעיון לעסק, האם התוכנית מתאימה לי?

כן! השלב הראשון בתוכנית הוא שלב המחקר בו תגלו איך לקחת את כל הידע/ניסיון/תשוקה/כשרונות שלכם ולתרגם אותם לרעיון לנישה בה תקימו את העסק שלכם.

כמה שעות עליי להשקיע? האם זה אפשרי במקביל לעבודה?

זה תלוי בך. מומלץ להשקיע לפחות שעה-שעתיים ביום. התוכנית מלמדת איך להקים עסק יציב ורווחי לטווח ארוך ולכן זה מתאים לעשות זאת במקביל לעבודה קיימת/עסק אחר. כמובן שאפשר לעשות זאת גם אם אין לך הכנסה.

האם נדרש ידע קודם בשיווק?

לא נדרש שום ידע קודם בשיווק. בתוכנית תקבלו כלים פשוטים לשיווק גם אם אין לכם שום ניסיון קודם. אם יש לך ניסיון קודם בשיווק או כלים טכנולוגיים כמובן שזה יהיה בונוס גדול עבורך.

תוך כמה זמן אפשר לצפות לתוצאות?

תלוי עד כמה המוכנות שלך להשקיע. אם תתמידו בצפייה בשיעורים וביצוע התרגילים תוכלו לצאת בסיום התוכנית עם עסק חי ועובד ולקוחות ראשונים תוך 90 יום.

האם יש צורך בהשקעה כספית?

אין צורך בהשקה כספית בשלב הראשוני. בתוכנית אנחנו לומדים איך לשווק את עצמינו ברשתות החברתיות בצורה אורגנית וחינמית. תיתכן השקעה קטנה בכלים שיווקיים ותשלום לעובדי מיקור חוץ במידה ותבחרו לעשות זאת, למשל: אאוטסורס לבניית דף נחיתה.