איזה כיף שנרשמת לשיחת היעוץ איתי!

אני מבקש ממך לקרוא את השאלות הנפוצות ששואלים אותי כאן למטה,
כי זה יחסוך לנו המון זמן בשיחה ויאפשר לי להתמקד בך. סגרנו?

אני מציע תוכנית ליווי שמלמדת אותך צעד אחד צעד איך להקים עסק דיגיטלי משלך מאפס גם אם אין לך שום מושג מאיפה להתחיל.
בתוכנית לומדים איך להפוך את כל הכשרונות,ידע, ניסיון ותשוקה שלנט לכדי תחום מומחיות או נישה בה נוכל להציע שירותים, יעוצים ומוצרים דיגיטליים.

לכל אחד יש דבר אחד או שניים (וכנראה יותר) שהוא מומחה בו. העניין הוא שהרבה מאיתנו לא מודעים ליכולות שלנו לא מודעים לפוטנציאל העסקי של הכשרונות שלנו.
בתוכנית המשתתפים עוברים תהליך בו מזהים את הערך שיש לנו לתת לעולם (מחקר פנימי) ובודקים כיצד להשתמש בערך הזה כדי לפתור בעיות ולהציע פתרונות לאנשים (מחקר שוק).
מעבר לזה לומדים כיצד לבנות את האוטוריטה והמומחיות שלנו בעיני קהל היעד שלנו כדי שהם ירצו לרכוש מאיתנו שירותים ומוצרים.

אם אין לך מספיק הכנסות/לקוחות בעסק ואם העסק שלך לא עובד 100% מרחוק אז התוכנית לגמרי בשבילך.
התוכנית תעזור לך למקד את העסק שלך ולמצב את עצמך מחדש כמומחה בתחום מסוים כך שתוכל להשיג יותר לקוחות ולייצר יותר הכנסות בפחות זמן ומאמץ.
התוכנית תעזור לך להמציא את עצמך מחדש וליצור תשתית חזקה ואיתנה יותר עבורך, שתאפשר לך לפרוץ למעלה ותיתן לך חופש לעבוד מכל מקום.

קודם כל בוא נתחיל ב-למי התוכנית לא מתאימה:
-למי שמחפש כסף קל ומהיר ולא מוכן להשקיע זמן וכסף ללמוד ולהתפתח. להקים עסק זה משהו שדורש הרבה מאמץ וזמן עד שמגיעים לתוצאות.
-למי שרוצה להקים חנות וירטואלית או למכור מוצרים פיזיים. התוכנית שלנו מלמדת איך למכור את עצמינו כמומחים בנישה מסוימת ולהציע שירותים, ליוויים ומוצרים דייגיטליים בתחום ולא מוצרים פיזיים.
-למי שלא מוכן לחשוף את עצמו. בעסק הזה אנחנו משווקים את עצמינו כמומחים וחלק מהשיווק שנלמד הוא לספר את הסיפור האישי שלנו ולשתף תכנים מתוך המסע האישי שלנו. מי שמעוניין להישאר מתחת לשמיכה זה לא מתאים עבורו. יחד עם זאת בתוכנית לומדים להתמודד עם כל הפחדים שעולים ועל הפחד להיחשף.
-למי שלא מוכן לללמוד שיווק ומכירות. בתור בעל עסק עלייך ללמוד שיווק ומכירות כדי להצליח. בוא אני אגלה לך סוד: 80% מהצלחה עסקית היא שיווק ומכירות ולא המוצר עצמו.
-למי שרוצה ללמוד פרסום ממומן. התוכנית שלי היא תוכנית לבניית תשתית ראשונית וחזקה של העסק ולהשגת לקוחות ראשונים ללא השקעה כספית דרך שיווק חינמי ואורגני. פרסום ממומן הוא שיווק מתקדם יותר שאנחנו ממליצים לבעלי עסקים שכבר יש להם תוצאות ראשונות ולקוחות ראשונים.

למי התוכנית כן מתאימה:
-למי שיש מוטיבציה, זמן וכסף להשקיע בעצמו כמה שעות בשבוע. גם לשכירים וגם לעצמאים.
-למי שהיה רוצה לבנות עסק שאשכר’ה עוזר לאנשים אחרים ומעניק לו סיפוק ומשמעות ולא רק עסק לשם הכסף.
-למי שמוכן לצאת החוצה עם הכשרונות שלו, לתת השראה וערך לאנשים ולגבות על כך כסף.
-למי שרעב ומוכן ללמוד שיווק ועסקים, לצמוח ולהתפתח בתור בן אדם ובתור בעל עסק.
-למי שרוצה להקים עסק 100% דיגיטלי כדי שיהיה לו חופש לעבוד מכל מקום שיבחר ובזמנים שלו.

-את העסק הדיגיטלי הראשון שלי הקמתי עוד כשהייתי חייל, בניתי אתר בתחום חיי הלילה שגדל והפך לאחד האתרים הגדולים בארץ ממנו התפרנסתי ממכירת שטחי פרסום.
-בהמשך הייתה לי חברה לבניית אתרים ללקוחות גדולים ועבדתי עם משרדי הפרסום הגדולים בארץ.
-לאחר כמה שנים בתחומים האלה של מכירת שטחי פרסום ומתן שירותים ללקוחות הרגשתי שחיקה והחלטתי שאני רוצה הפסקה מעבודה עם לקוחות. פיתחתי עסק של שיווק שותפים ויצרתי הכנסה פסיבית מאתרים.
-בשנת 2014 אחרי שנתיים שגרתי בקולומביה כנווד דיגיטלי, פירקתי את כל העסקים שלי, חזרתי לישראל והלכתי להיות שכיר לראשונה בחיי. שם חוויתי תסכול ודיכאון עמוקים בעקבותם נכנסתי לתחום ההתפתחות האישית. שם נולדה אצלי תשוקה חדשה לעזור לאנשים אחרים וללמד.
-התחלתי ללמד ולהעביר סדנאות בתחום התפתחות אישית. לאחר מספר שנים החלטתי שזה לא זה. בשנת 2018 עזבתי את הכל ונסעתי ליוון בכיוון 1.
-במהלך מסע הנוודות שלי, הקמתי סוכנות לקידום אתרים, רכשתי דירות להשקעה ביוון והמשכתי לחקור איזה עסק אוכל להקים שיתן לי תשוקה ותחושת הגשמה.
-בשנת 2019, כל חלקי הפאזל התחברו לי והתחלתי ללוות אנשים להקים עסק דיגיטלי משלהם ולצאת לנוודות דיגיטלית. ליוויתי עשרות אנשים בקבוצות ובליווי אישי.
-ב-3 שנים האחרונות גרתי בקופנגאן בתאילנד והשקתי שם גם ריטריט ותוכנית ליווי באגלית. ליוויתי תלמידים מ-13 מדינות שונות להקים עסקים משלהם.

ראשית, יש לי ניסיון של 22 שנים בתחום האונליין ויש לי ניסיון רב ומגוון בהקמת עסקים שונים בתחום האונליין. כך שיש לי ניסיון רב וראיה רחבה של כל התחום הזה, מה עובד ומה לא עובד ומה מתאים למי.
שני, הייתי במקומות האלה בו גם אתם נמצאים היום, חוויתי המון תסכול ואכזבה שאני לא מצליח למצוא את עצמי ושאני לא מצליח לתרגם את כל הכשרונות שלי להכנסות. באמת שניסיתי כמעט הכל עם קורסים, תוכניות ליווי, קואצ’ינג, הילינג ומה לא כדי להגיע למקום שבו אני היום. לכן אני נותן לך קיצור דרך לכל התלאות שאני עברתי.
שלישית, כי פיתחתי שיטה מוכחת שעובדת וכבר הועברה לעשרות תלמידים מרוצים בארץ ובעולם.

זהו לבינתיים, אם יש לך שאלות נוספות מוזמן להכין אותן לפגישה. נתראה בקרוב 🙂